eBook ZDARMA

Mou vášní je tvorba originálních látkových pytlíčků a ráda ukazuji druhým, jak lze jejich pomocí balit dárky jednoduše, rychle, elegantně a navíc ekologicky.

4+3 výhody látkových pytlíčků

Balení dárků už pro Vás nebude znamenat stres, nepořádek ani nadlidský výkon. Objevila jsem totiž jednoduchý, rychlý, elegantní i ekologický způsob, jak na to. Nevěříte? Tak zadejte své jméno a e-mail, stáhněte si můj eBook a mrkněte na video návod 🙂 Spolu s eBookem získáte i občasnou dávku pytlíčkové inspirace na Váš mail 🙂

O eBooku říkají

Dobrý večer Markétko, právě jsem dočetla Váš e-book 4+3 výhody látkových pytlíčku a opravdu jsem nadšená, až tak, že jsem se rozhodla Vám napsat!!!!! A přitom vlastně nemám slov.... Taková, v podstatě jednoduchá záležitost a přitom tak dokonalá!!! Škoda, že mi zbyly zásoby balících papírů, které mi je líto jen tak vyhodit - takže letos ještě budeme mít "papírové vánoce", ale vidím to velmi optimisticky, že v průběhu roku postupně a příští vánoce už asi velmi intenzivně se přeorientujeme na látkové pytlíčky, protože se mi asi nejvíc zamlouvá výhoda č. 7 - přidaná hodnota. Takhle dávám vlastně dárky dva, obsah i obal, který se dá krásně využít. Paráda! 🙂 Postupně se taky propracovávám k významu ekologie a i pohodlí je taky fajn, i když já jsem si vždycky balení dárků (to papírové) celkem užívala. Ne, že bych byla nějak extra zručná, ale celkem to ušlo a navíc mne nejvíc bavilo balit dárky všechny jednotlivě zvlášť a ideálně úplně zmást obdarovaného tvarem a taky jsem chtěla vidět pod stromečkem spoustu rozmanitých vzorů, takže co nejvíc motivů a barev na balícím papíře... A vždycky mi rvalo srdce, že se ty hromady roztrhaných papírů pak jednoduše vyhodí... (rodiče je spálí, ale stejně.. v podstatě to je jako by se spálilo množství bankovek...) Sice ještě netuším, kolik budou látkové pytlíčky stát, ale každopádně po rozbalení neskončí v koši, což je úžasné. Navíc odjakživa zbožňuji všechny možné taštičky, krabičky, pytlíčky, nádoby, mističky, obaly... vždycky se najde způsob jak je využít, co do nich odkládat... Velmi Vám fandím a přeji hodně úspěchů! P.S. příští rok to vidím na "pytlíčkový boom" 🙂
Sylvia
Po prečítaní eBooku 4+3 výhody látkových pytlíčkú som zistila, aká je látkový pytlíček skvelá vec! Samu by ma to nenapadlo, ale v eBooku som našla toľko inšpirácie! A priložené video ma navyše aj pobavilo :-). Tiež sa často borím s balením darčekov (a musím s hanbou priznať že si to často nechám na poslednú chvíľu, a potom zápasím s nedostatkom vhodného baliaceho materiálu a tiež času na balenie). A keďže som z tých, ktorým trhá srdce tá hora zničeného vianočného papiera (ach, koľko stromov mohlo ešte žiť...), oslovil ma aj ekologický motív – pytlíčky majú takmer neobmedzenú životnosť, a dajú sa zužitkovať aj po vytiahnutí darčeka na praktické a estetické uschovávanie čokoľvek v domácnosti (hneď som utekala do komory pozrieť, čo by som do nich mohla uložiť :-). Markétke dávam veľkú jedničku za skvelý nápad, a ďakujem za inšpirujúce chvíľky s eBookom. Vrelo doporučujem!
Slavomíra Harcegová, www.tajomstvofengsuej.skinteriérový designer a konzultant feng shui
Markétkin e-book Vás naozaj inšpiruje a uvedomíte si, že prišiel čas na úplne nové balenie darčekov! Látkové pytlíčky od Markétky sú naozaj originálny spôsob ako zabaliť darčeky jednoducho, rýchlo, ekonomicky a dokonca aj ekologicky! Tento ekologický rozmer ma naozaj veľmi zaujal, keďže po rozbalení klasicky zabalených darčekov nerada vidím tie kopy papiera, ktoré putujú do koša. Pytlíčky môžete využiť opakovane a to nielen na balenie darčekov ale aj inde v domácnosti. Skvelý nápad a veľmi mu fandím!
Lucia Koukolová, www.lovelyplanet.sk