Jarní bylinková výzva

Využijte sílu divokých bylin pro své zdraví.

Slyšíte všude, jak jsou jarní bylinky zdravé, ráda byste je vyzkoušela, ale nevíte přesně, které sbírat a co pak s nimi?

Jarní divoké byliny jsou plné vitamínů, pomáhají nám čistit tělo, dodávají novou energii a podporují naši imunitu. A to se v dnešní době víc než hodí 🙂

Teď je ideální čas pro jejich sběr a konzumaci. Zařaďte je do svého jídelníčku a využijte tak jejich sílu pro své zdraví!

Abych Vás v tom podpořila, připravila jsem pro Vás jarní bylinkovou výzvu. Seznámíte se v ní s 5 divokými jarními bylinami a naučíte se 4 jednoduché a lahodné recepty.

 

Zvu Vás na 4 denní jarní bylinkovou výzvu, v níž se dozvíte:

  • základní informace o 5 divokých jarních bylinách
  • jak a kde je sbírat
  • co pak s nimi - jak si z nich připravit osvěžující ňamku 🙂

Kdy a kde?

Od 14.-17.4. ve facebookové skupině Jarní bylinková výzva DoPytlíčku

Jarní bylinkovou výzvu pro Vás připravila

Markéta Nemethová

Jsem autorkou projektu DoPytlíčku, v rámci něhož šiju látkové a síťové pytlíky k nejrůznějšímu využití a ukazuji lidem, jak si jejich prostřednictvím mohou zjednodušit život a přispět k ochraně životního prostředí.

Příroda je pro mě životní nutnost, a proto se snažím žít s ní co nejvíce v souladu. Začalo to před lety změnou jídelníčku, pak jsme s přáteli začali organizovat pravidelné jarní venkovní úklidy, následovala myšlenka zero waste a můj projekt DoPytlíčku a nyní buduji svou vlastní přírodní zahradu.

Jarní divoké byliny sbírám už roky a používám k tomu jak jinak své síťové pytlíky 🙂 Každé jaro si na bylinkách doma pochutnáváme. Loni, v době první karantény, to bylo obzvlášť intenzivní a letos je to podobné... Ve výzvě Vám chci ukázat, že i Vy můžete využít jejich sílu pro své zdraví 🙂