Můj příběh

Šití je moje radost. Ve své tvorbě spojuji krásu s praktičností a užitečností.

Na podzim roku 2014 jsem díky Pravému domácímu časopisu objevila balení dárků do látkových pytlíků. Ty mě úplně nadchly! Do té doby jsem totiž balením dárků před Vánoci trávila dlouhé hodiny. A navíc převážně v noci, aby mě u toho nikdo nenačapal. Bolela mě z toho záda a ve finále jsem pak uklízela spoustu nepořádku. S pytlíky to ale bylo úplně jiné – dárky jsem zabalila vmžiku, záda si toho ani nevšimla a nepořádek se nekonal.

Byla jsem tehdy na rodičovské dovolené a díky tomu se ve mně naplno probudila touha tvořit. Tvořit něco hmatatelného a ne excelovské tabulky a textové soubory jako v dobách před tím. A také něco krásného, co je zároveň praktické a užitečné, tedy žádný lapač prachu.

Hned po Vánocích jsem se tedy vrhla na šití. Cíl byl jasný: ukázat lidem rychlé, snadné a efektní balení dárků, které je navíc ekologické a šetří čas i peníze.

K pytlíkům dárkovým brzy přibyly i sady pytlíků nákupních, které skvěle nahrazují pytlíky igelitové. Krom toho mají ale i spoustu dalších využití.

Pokud látkové pytlíky zaujaly i Vás, vyberte si v mém e-shopu přesně takové, po kterých Vaše srdce či domácnost touží 🙂